NAŠE SLUŽBY

Kosmetický salon Zita Rezničenková se nachází v Havlíčkově Brodě v příjemných prostorách v ulici Na Valech 3568 nedaleko centra města. V oboru kosmetických služeb pracujeme přes 20 let a za tu dobu máme již řadu spokojených klientek, které se k nám rády vracejí. Těšíme se na Vás :)

KOSMETIKA
Hlavní myšlenkou kosmetického salonu Zita je docílení krásné, zdravé a zářivé pleti, ke které Vám rádi pomůžeme a vystvětlíme následnou péči.
VÍCE
MEZOTERAPIE
Omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu dopravením účinných látek do střední vrstvy kůže. Vyvolává tvorbu nových buněk a kolagenu.
VÍCE
MANIKÚRA CND SHELLAC
Nabízíme kompletní ošetření nehtů a rukou , každá klientka v našem kosmetickém studiu najde vhodnou péči pro svoje nehty.
VÍCE
DIAMANTOVÁ DERMABRAZE
Přístroj využívá hloubkové ošetření pleti na bázi vakua, které zlepšuje prokrvení, regeneraci a odstranění vrchní vrstvy pokožky.
VÍCE
PRODEJ KOSMETIKY
Pracujeme a našim klientkám nabízíme kvalitní kosmetiku od výrobců z Německa a Itálie. Pleťová, vlasová, dekorativní kosmetika.
VÍCE
LÍČENÍ
Nabízíme různé typy líčení od denního až po složitější večerní a svatební. Používáme pouze kvalitní profesionální přípravky.
VÍCE

ZITA REZNIČENKO

majitelka kosmetického salonu

Mohu říct ,že patřím k těm šťastným, kteří milují svoji práci, baví mě a naplňuje. Svůj salon považuji za můj druhý domov. Mám krásnou práci. Naše klientky oceňují individuální přístup a důvěru v naší profesionalitu, stále sebevzdělávání a sledování nových trendů nám dává noví vítr do plachet a našim zákaznicím tak můžeme předat jen to nejlepší .

AC Tour AC Tour AC Tour AC Tour