up
Salon Zita
zita.reznicenko@seznam.cz
Salon Zita
777 225 789
Novinky

Alcina - 10-ti denní intenzivní ampulková kúra ?

Číst více

Alcina - léto bez pudrově růžové ?

Číst více

Alissa beaute - dokonalost zralé krásy

Číst více

Alcina - nová plěťová řada proti vráskám

Číst více

Aqua Sense - celoroční hydratace pro všechny typy pleti

Číst více

Společně s profesionální vizážistkou společnosti Alcina Profesional jsme absolvovali seminář nových trendů v líčení camuflage. Touto kosmetikou se můžete u nás nechat nalíčit, nebo si ji zakoupit.


Certifikát Master painter course

Naše pracovnice prošly posledním stupněm školení od firmy CND a získaly certifikát . Tato certifikace zaručuje vysokou profesionalitu v práci s SHELLACEM.

Limitovaná jarní kolekce

Od poloviny dubna jsme pro Vás připravili limitovanou jarní kolekci ošetření, v salónu i pro domácí péči. Po zimě naší pleť rozzáří a zregenerují přípravky s výtažky z grepu, kustovnice čínské, pampelišky a pomerančových květů.

Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze je Rolls Royce mezi kosmetickými ošetřeními. Přístrojové ošetření pleti. Nástavce s diamantovým prachem bezbolestně a efektivně odstraní odumřelé částečky pokožky.

Shellack/CND

Nalakované nehty až na tři týdny. Lak se neobrušuje, ale odstraňuje speciálním rozpouštědlem. Nedochází k narušení nehtu opilováním.

Prodej kosmetiky

Sérum, krém a oční krém s kyselinou hyaluronovou 2.0. Dvě molekuly kyseliny hyaluronové zajistí kompletní péči pro Vaši pleť. Malá molekula proniká do hlubších vrstev pokožky a větší zůstává na povrchu. Jedinečná formule efektivně vyhlazuje jemné vrásky a hydratuje pleť. Od března 2016 - Buďte s jarem trendy, nové módní odstíny dekorativní kosmetiky ALCINA.
Kontakty
Salon Zitazita.reznicenko@seznam.cz
Salon Zita777 225 789
Salon Zita569 422 520
Salon Zitawww.salonzita.cz
Kde nás najdete
Salon ZitaNa Valech 3568
580 01 Havlíčkův Brod
Salon ZitaIČ.: 635 58 335
Salon ZitaIČ.: 274 60 711
Salon Zita
Salon Zita
Salon Zita
Salon Zita